piątek, 27 września 2013

Kolejne warsztaty :)

Witajcie :)
u nas jak nie choroba to ząbkowanie, jak nie ząbkowanie to remont... ehh :/ a zaległości same się robią ;)
w całym bloku, w którym mieszkam wymieniają instalację hydrauliczną, więc wszędzie pełno hałasu i brudu, musieliśmy z Oskarkiem się ewakuować, ale wykorzystaliśmy ten czas chociażby na warsztaty :)
Były to kolejne warsztaty w ramach akcji "O matko jesteś kobietą" pisałam już o jednych TUTAJ natomiast to spotkanie nosiło tytuł "Siła i Piękno Kobiety" :) prowadziła je znana socjolog i psycholog, dr Joanna Heidtman, na pewno ją znacie z telewizyjnego ekranu :) przesympatyczna, uśmiechnięta, mega pozytywna osoba. Warsztaty były super, nie polegały tylko na siedzeniu i słuchaniu, ale na wspólnej zabawie, miałyśmy kilka zadań do spełnienia, przy których było pełno śmiechu i mogłyśmy się ze sobą zintegrować :) powiem tylko o kilku, bo wszystkich już nie pamiętam :) trzeba było np. zatańczyć z kimś poloneza, podejść do którejś uczestniczki i powiedzieć swoje imię od tyłu, poprosić 2 osoby, aby usiadły z Tobą na podłodze i posiedziały 10 sekund, poprosić szeptem 3 osoby o wpisanie się na kartkę i kilka jeszcze innych w tym stylu zabaw :) super sprawa, co o tym sądzicie? :)
Dzieciaczki miały swój kąt zabaw i dwie wynajęte nianie, był jak ostatnio poczęstunek w formie ciasteczek, owoców i czegoś do picia i oczywiście na koniec każda uczestniczka otrzymała drobny upominek od firmy Dove oraz książkę z autografem Pani Joasi :)
 
 Oczywiście warsztaty uważam za bardzo udane i na pewno będziemy na następnych, które jak zdradziła mi jedna z organizatorek już w październiku :) jupiii :D
Jeżeli ktoś ma blisko do Warszawy i chciałby wziąć udział w takich warsztatach to serdecznie polecam i proszę o kontakt na maila, podam wszystkie szczegóły i terminy (jak już sama będę je znała, a mają mi wysyłać) wiem, że ma być jeszcze kilka takich spotkań :)

---

Zapraszam wszystkich na rozdanie, w którym ja biorę oczywiście udział :)
Organizuje je DE NY

10 komentarzy:

 1. Sama chętnie był jej posłuchała..

  OdpowiedzUsuń
 2. cieszę się, kolejne spotkanie w październiku, może tym razem uda mi się być ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję :) ale wiem, że ma być jeszcze kilka spotkań, na którymś pewnie uda Ci się pojawić :)

   Usuń
 3. Spotkanie świetne, przynajmniej można czynnie brać w nich udział i oworzyć się , a nie siedzieć , sluchać. Jak Oskarek? buziole ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Warsztaty to super fajna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. lubie Panią Joanne:) ale znam tylko z tv

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow też bym chciała wziąć udział,takie warsztaty to dobra sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna taka forma warsztatów :)

  OdpowiedzUsuń